pondelok 6. marca 2017

Prom dresses 2017

Although it´s a long time ago that I ended school, but I remember my prom still. And like every girl, I wanted to be perfect and also because I have placed a great emphasis on choosing the right dress for prom. Although a prom season is still far away, but now I would advice showed trends for prom dresses 2017, so you did not have to stress the last minute you what to wear. To shine just this year, you should try on the two-piece dress which stunned everyone. Also you get an unforgettable piece, which is currently highly sought this year.

Aj keď je to už dávno čo som končila školu, ale na svoju stužkovú spomínam doteraz. A tak ako každá, som chcela aby to bolo dokonalé a aj preto som kládla veľký dôraz na výber správnych šiat na stužkovú. Síce obdobie stužkových slávností je ešte ďaleko, no už teraz by som vám rada ukázala trendy na tento rok, aby si nemusela na poslednú chvíľu stresovať čo si máš obliecť. Ak chcete zažiariť práve tento rok mala by si staviť na dvojdielne šaty v ohromíš každého. Zároveň stavíš na nezabudnuteľný kúsok, ktorý je práve tento rok veľmi vyhľadávaný.


Dress 1: here
Dress 2: here
But for this season  prom dresses must not miss the classic long prom dresses. Among them they are mainly chiffon and satin also are complemented by lace and inlaid stones. Both substances help flesh out a festive feeling and make you charming. I chose for you the most beautiful.

Určite však pre túto sezónu 2017 stužkových šiat nesmú chýbať klasické dlhé šaty na stužkovú. Medzi nimi sú to hlavne šifónové a tiež saténové, ktoré sú doplnené o krajku alebo vykladané kamienkami. Oboje látky dotvoria slávnostný dojem a budete v nich okúzľujúce. Vybrala som pre vás tie najkrajšie. 


Dress 3: hereDress 4: here

Finally, you must not miss the short lenght dresses, especially for those who want to show legs, are trendy dresses in pastel colors by interesting details. Also you need not worry about the length of the knee with a touch of retro.

A na záver určite nesmú chýbať krátke šaty, najmä pre tie ktoré chcú ukázať nohy, sú trendy šaty v pastelových farbách doplnené zaujímavými detailmi. Tiež sa nemusíš obávať dĺžky pod kolená s retro nádychom.Dress 5: here


Dress 6: here


I hope that you will help decide which prom dress are the right ones for you. Perhaps also because you will make your day perfect and you'll have less to worry about. More of these beautiful dresses you can find on ShirPromDress.com that specializes just on such a beautiful dress. Whether you just want to inspire and identify trends for 2017 amount also you find inspiration on this great site.

Dúfam že vám pomôžem rozhodnúť sa, ktoré šaty na stužkovú sú tie pravé pre vás. Možno aj vďaka nim bude váš deň dokonalý a budete mať o starosť menej. Viac takýchto krásnych šiat nájdete na stránke ShirPromDress.com, ktorá sa špecializuje práve na takéto krásne šaty. Či už sa chcete len inšpirovať alebo zistiť trendy na rok 2017 množstvo inšpirácie nájdete tiež na tejto skvelej stránke.             

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára