sobota 25. marca 2017

Big project


Čaute všetci, ktorý ma sledujete pravidelne alebo ste len práve teraz narazili na môj blog. Dnes som si pre vás pripravila trochu iný tip článku, no dúfam, že vás aj napriek tomu zaujme rovnako.
Chcela by som vám predstaviť svoj projekt na ktorom pracujem už dlhšie. Ako možno viete už dlhšie vytváram handmade kúsky a vždy keď pripravíme novú kolekciu vidíte ju ako prví. A tak sme sa rozhodli, že je na čase sa posunúť niekam ďalej. Chceme tvoriť jedinečnú a udržateľnú módu, aj preto tvoríme vždy z kvalitných materiálov a každý náš kúsok je originál. A ak to chceme naozaj niekde posunúť rozhodli sme sa otvoriť prvý kamenný obchod a tiež hneď potom vytvoriť funkčný eshop. No na takéto veľké plány je potreba dostatok financií ale hlavne vás, tých čo nás podporíte nielen finančne ale hlavne tým, že sa vám bude páčiť náš nápad a taktiež naše kolekcie.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto projekte kliknite sem. A taktiež budeme radi za každý názor, ktorý nás posunie ďalej a samozrejme nezabudnite zdieľať čím nás tiež podporíte. Vopred ďakujeme a už sa nevieme dočkať na náš obchodík. 

P.S Pre viac aktualít sleduj náš Facebook


Hey guys! Today I have prepared for you a slightly different post but I hope that you will be nevertheless impressed as well. I would like to introduce you a project, which I work longer time. As you may know longer, I create handmade pieces whenever prepare new collection as you can see it first. So we decided that the case be shifted somewhere next. We want to form a unique sustainable fashion, and even therefore each piece is from high quality material and we are made it just one time. If we really want to shift somewhere we decided to open the first store and also soon establish a functional e -shop. But for this project we need so much money and of course you, those who support us not only financially bur mainly because you will like our idea and our collection.

To learn more about this project, click here. Also, we will be happy to receive any opinions that make us moved on, of course, do not forget to share it also for our supports. Thanks in advance already can not wait for our shops.

P.S For more details follow us on Facebook

1 komentár: