streda 9. novembra 2016

Misew x DomsV collection


Už je to pár rokov čo sa snažím vytvárať si unikátne oblečenie pre seba a svojich známych. No teraz prišiel čas, keď som si povedala, že je správny čas skúsiť vytvoriť kolekciu pre všetkých. Úplne od začiatku sme si so sestrou pomáhali a spolu sa učili ako sa to dá spraviť jednoduchšie a lepšie, a aj preto sme sa do tejto kolekcie pustili spolu. 
It's been a few years since I try to create a unique clothes for themselves and my friends. But now  the time has come when I said that the time is right to try to create a collection for all. From the beggining my sister and I helped each other and together learn how it can be done easier and better, so we have to let this collection together.Najprv sme však museli doladiť pár vecí, najmä aké veci by sme chceli priniesť. Bolo to naozaj ťažké, pretože máme úplne iný vkus ale nakoniec to prišlo všetko samo od seba. Teda vo všetkých našich veciach nájdete štýl nás oboch, teda aj minimalizmus aj farebné retro veci so súčasným dizajnom.
However, we have to fine-tune a few things, especially consider which clothes we would like to make. It was really difficult, because we have very different tastes of style but in the end it came all by itself. Thus, in all our style you can be found both of us, like minimalism but also retro colorful things with contemporary design.Na tejto kolekcii sme pracovali veľmi dlho a vylaďovali sme ju do úplných detailov a o krásne výšivky sa postarala moja sestra. Ak sa vám tieto veci páčia určite si pozrite aj ďalšie tu a tiež nás podporí každý lajk, ktorý nám dáte. Na nových veciach neustále pracujeme a každý týždeň môžte vidieť nové kúsky. 
On this collection we have worked very long. We requiring them to have it as we want with all details and the beautiful embroidery has made by my sister. If you do these things like a particular back for more here and also can support us with every like which give us. On new things constantly working and every week you can see the new pieces.


Tiež to môžte využiť a urobiť niekomu radosť darčekom či už na blížiace sa Vianoce alebo iný sviatok. V hlave máme ešte veľa nápadov a čoskoro sa pustíme aj do pánskej kolekcie. Budeme radi za každý komentár a aj nápady na vylepšenie. 
Also you can use it and give someone as gifts, either for the upcoming Christmas or other occasion. In the head we have a lot of ideas and we want make men's collection soon. We will be glad for every comment and also ideas for improvement.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára