utorok 14. júna 2016

Wishlist


SheIn - Your Online Fashion Wardrobe SheIn - Your Online Fashion Wardrobe SheIn - Your Online Fashion WardrobeDress 1 - Shein, Crop top-  Shein, Top- Shein,
Dress 2- here, Dress 3 - here, Dress 4 - here1- here, 2 - here, 3 - here,
4 -here, 5 - here, 6 - here


Leto je čoskoro tu a tak som si pripravila malý wishlist vecí ktoré toto leto nemôžu chýbať.  Určite sa nezaobídem bez off shoulders topu , teplákových šiat a samozrejme aj kvetinovou potlačou. Taktiež čo sa týka plaviek nesmú chýbať celé, ktoré dokážu upútať pozornosť. A ak ešte neviete čo robiť v leto skúste si pozrieť môj plán. Teraz už len počkať na pekné počasie a leto sa môže začať. 

Ako sa vám páči môj výber? Máte niečo bez čoho sa toto leto nezaobídete?Summer is already here and so I prepared a little wishlist of things for summer  that cannot miss. Certainly I can´t do without off shoulders top, a loose dresses and of course the floral print. Also, in swimsuits not fault with one piece, are able to attract attention. And if you do not know what to do in the summer try to look at my schedule. Now we just wait for nice weather and summer can begin.

How you like my wishlist?
 And do you have something without you can´t be this summer?

1 komentár: