štvrtok 28. mája 2015

Milano - Part I.

Photos by D

Síce už ubehol týždeň odkedy som sa vrátila z tohto úžasného mesta ale až teraz som sa dostala k fotkám a tak vám chcem ukázať a povedať všetky zážitky, ktoré mám a dať vám nejaké tipy ak sa sem chystáte.

S mojou sestrou ako správne turistky sme ako prvé museli vidieť slávne Duomo a musím povedať. že to bola naozaj nádhera a ešte stále mi to berie dych. Kedže hneď vedľa bola galéria Emanuella Vittona tak sme sa museli isť pozrieť a naozaj som sa tam cítila ako v nejakom múzeu ako môžete vidieť aj na fotkách a pekfekne tam sadli tie butiky ako Prada, Gucci... A ochutnala som tam konečne pravú talianskú pizzu a bola naozaj iná ako tá naša ale prekvapivo mi chutila.

Zvyšok dňa sme sa len tak túlali po uliciach a obehávali všetky tie obchodíky, a aké by to bolo si tam nič nekúpiť ale to vám ukážem v inom článku. Prechádzali sme okolo miliónov kostolíkov o ktorých som ani netušila ale každý bol jedinečný a celkovo to vytváralo krásnu atmosféru a ešte keď sa započúvate do toho jazyka cítite sa akoby ste boli súčasťou niečoho veľkolepého. A samozrejme ako sa moja sestra rozhodla museli sme hodinu čakať kedy sa zotmie aby mala fotku podvečernej katedrály tak tu ju vám môžem ukázať. Ale bola to zaujímavé sledovať všetkých tých ľudí a najmä ich taliansky štýl.

V ďalšej časti vám ukážem  miesta na ktorých som ešte bola a bolo ich veru dosť na tých pár dni čo som tam strávila. Natočili sme aj nejaké videa ale ešte neviem či vám ho ukážem. A samozrejme ešte náš hotel a izbu.

A čo vy navštívili ste už Miláno?  A ako sa vám páčia naše fotky? 


Already it´s week when I come home from this beatiful city but I don ´t have photos until yesterday so now I can show you and tell every story that I had  and give you some tips if you want go there. 

My sister and I like right tourist must see the famous Duomo and it was really breathtaking view.  Beside Duomo is Gallery Emanuella Vitonna where I feel like I ´ve been in museum like you can see in photos and the boutiques like Prada, Gucci are perfectly looks in these place. And I can tell you I have the original Italian pizza and it was really tasty not like us.

Rest of day we are walking by streets and going to every shop that we look and of course we buy something too but that I will show you in another post. We are walking around bilions church about I don´t heard but everyone was incredible  and it ´s made great feeling. In the evening my sister decide that she must have evening photo of catedrale so we wait hour when sun goes down but now you can see it and I am proud that I hold on. 

In next part I want show you another places where I was and it was truly enough for few days that I spend there. I have a video but I don ´t know if I show it. 

Do you visit Milan ? And do you like our photos?

M.                     

1 komentár:

  1. I went to Milano in 2014, such a great city! Beautiful pictures btw :)

    Sarah x
    www.palmtreesandheels.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť